KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15605059
nr 1560 5059
Imant Vecozols. Signerad, daterad 1984, "pie bocmana". Olja på duk, 135x104 cm, yttermått inklusive ram: 154x123 cm
Utrop:
12.000 kr
Såld:
8.000 kr
måndag 28 augusti 2023
kl 20:12:36
- Klassiska
28 aug
Klassiska
Läs mer om Klassiska